Aktualności

WYDARZENIE ODWOŁANE. Poznaj mistrzowską kuchnię Górecznika podczas tradycyjnej kolacji rybnej w ramach Dni Karpia 2020. Nasi kucharze od lat biorą udział w konkursie Mistrz Karpia, a ich dania zdobywają zasłużone laury. Bilety na nasze wydarzenie rozchodzą się w mgnieniu oka, więc nie trać czasu i zarezerwuj sobie możliwość degustacji dań z karpia oraz innych ryb słodkowodnych przyrządzonych z talentem i poszanowaniem wielkopolskiej tradycji kulinarnej. Serdecznie zapraszamy!

Gdy druhowie z OSP Przygodzice poprosili w sieci o pomoc w doposażeniu ich nowego superwozu Scania P450 XT od razu wiedzieliśmy, że nawet pomimo ciężkiego sezonu wesprzemy ich. Ochotnicy zawsze są gotowi, aby nieść pomoc dlatego ufundowaliśmy kilka potrzebnych gadżetów, które już od dziś będą służyć lokalnej społeczności. My też mamy jedno małe marzenie: że nigdy nie zostaną one użyte i zawsze pozostaną nowiutkie. 

Odkrywaj Dolinę Baryczy, zbieraj pieczątki i wygrywaj nagrody. Górecznik jako jeden z punktów na mapie ciekawego projektu pod nazwą Kolorowy Szlak Karpia zaprasza do udziału w konkursie. 

Czy na Górecznik mogę wziąć ze sobą psa? To najczęściej zadawane przez Was pytania. Odpowiadamy zawsze zgodnie z prawdą: możesz, ale przypominamy jednocześnie o kilku podstawowych zasadach. Oto one. 

Nie poleciał. Wiele wskazuje na to, że najmłodszy bocian z tegorocznego lęgu nie dotrze w tym roku do ciepłych krajów. Widzimy go, jak moknie na słupach blisko naszej Karczmy wypatrując swojej rodziny. Ta jednak jest już w drodze do Afryki. 

Za nami wizyta studyjna w Dolinie Baryczy. Przedstawiciele Lokalnych Grup Działania z całej Polski odwiedzili 24 sierpnia Górecznik, by podglądać jak funkcjonujemy i współpracujemy z naszymi partnerami w ramach znaku Dolina Baryczy Poleca. To była ciekawa wymiana doświadczeń.

COVID-19 się nieco "rozhulał". W powiecie ostrowskim, w którym się znajdujemy, niestety zbyt mocno. Właśnie trafiamy na mapę zaktualizowaną przez Ministerstwo Zdrowia z żółtą etykietką. Oznacza to, że dotyczą nas dodatkowe obostrzenia związane z przestrzeganiem zasad higieny oraz zachowaniem dystansu społecznego. 

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2019 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search