Aktualności

Wymarzone wesele jest bliżej niż myślisz

To ma być najważniejszy dzień w Twoim życiu, a Ty czujesz, że nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik? To właśnie detale potrafią sprawić, że Twoja wymarzona impreza może Ci się śnić potem po nocach. Skoro czytasz tego posta, to albo wybrałeś już Górecznik na miejsce swojego wesela, albo planujesz to zrobić. W kilku punktach wymieniamy najważniejsze elementy, bez których żadne wesele się nie uda: dekoracja, oprawa muzyczna oraz pokaz barmański. Korzystając z oferty naszych partnerów na pewno się nie zawiedziesz. 

Wesele na słodko

Chyba nikt nie wyobraża sobie przyjęcia bez słodkości. Ciasto jest nieodzownym elementem świętowania. Jeśli mamy kogokolwiek polecać, to tylko firmy z profesjonalnym podejściem oferujące produkty z najwyższej półki.  Naszym zdaniem to firma "Bajaderka" z Kobylina na takie polecenie zasługuje. Wyjątkowe smaki polecanych przez naszych stałych partnerów ciast sprawiają, że goście jeszcze długo po przyjęciach komentują: "Pamiętacie do ciasto na weselu Ani i Piotrka? Wyśmienite było, co nie?". 

KONTAKT: 

Ciast Kraina Bajaderka - 501 501 738

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 

 

Druga firma godna polecenia to prawdziwi mistrzowie w swoim fachu. Cukiernia Szorski z Ostrowa Wielkopolskiego to kwintesencja elegancji, ale też smaku. Półprodukty wysokiej jakości (np. własnoręcznie wyrabiana czekolada) oraz doświadczenie cukierników stanowią połączenie wręcz idealne. 

To będzie wyskokowa impreza! 

Wesele bez alkoholu jest możliwe, ale paradoksalnie to właśnie wyskokowe trunki rozluźniają atmosferę i międzyludzkie więzi. Tradycyjna wódka na stołach to już przeżytek. Coraz częściej gości weselnych częstuje się trunkami szlachetnymi: winem, whisky czy ginem. Na salach weselnych pojawiają się też kąciki z produktami regionalnymi. Świetnym sposobem na zadowolenie swoich gości są profesjonalni barmani. Polecamy Waszej uwadze duet "Mixtime" z Wrocławia". Tak się Maciej i Marek reklamują. 

Witamy Cię w naszym świecie, w którym łączą się niezapomniane smaki i aromaty, orzeźwienie i refleksja, zabawa i elegancja. W magicznym świecie sztuki barmańskiej, który oczaruje Ciebie i Twoich gości. Witamy Cię w świecie MixTime.

KONTAKT:

Maciej: 797 595 702 | Marek: 665 910 521

http://mixtime.pl

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

https://www.facebook.com/MixTimeBartenders/

 

Wesele bez muzyki jest jak żołnierz bez karabinu! 

Naszym sprawdzonym DJ-em na wesele jest DJ Maciej Sibilski. Pełny profesjonalizm Maćka polega na tym, że potrafi doskonale wyczuć klimat panujący podczas imprezy. Gdy jest potrzeba potrafi zaprezentować kilka melancholijnych utworów, po to by za chwilę dosłownie zmusić gości do wyjścia na parkiet i porwania się w rytm muzyki. Maciej Sibilski to sprawdzona marka. 

KONTAKT: 

Maciej Sibilski - 668811176

https://www.facebook.com/djmaciej/

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Jeśli muzyka na żywo, to tylko w wykonaniu naszych sprawdzonych partnerów Duetu E&T. W życiu codziennym są parą, choć wolą sami nazywać siebie "konkubentami". Parą są też podczas występów, które owiane są sławą. Edyta i Tomek to kolejna sprawdzona marka. Duet prezentuje zarówno muzykę popularną, jak i nieco ambitniejsze piosenki. Edyta to kapitalny głos, Tomek to natomiast świetny wodzirej. 

KONTAKT: 

Tomek 506 073 915

https://www.facebook.com/duetwesele/

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 
 
 

 

 Wesele jak malowane

Wystrój sali weselnej to z pewnością element przyjęcia, który jest w kręgu zainteresowań płci pięknej. Mały detal w wazonie, klimatyczne dodatki, kwiaty, świecie.... Tak niewiele trzeba, żeby miejsce, w którym odbędzie się najważniejszy bal w Waszym życiu stało się magiczną krainą. Polecamy usługi firmy Cheersevent z Ostrowa Wielkopolskiego. Monika wielokrotnie udowodniła, że ma duszę artystki. Jej dekoracje stanowią spójną całość. 

KONTAKT: 

Monika Lubońska - 506 444 708

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 
 
 
Jeśli chcesz przyłączyć się do górecznikowego tandemu polecanych usług, to zapraszamy Cię gorąco do współpracy. Wyślij nam swoje portfolio na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Jesteśmy otwarci na nowe usługi. 
 

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2019 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search