Aktualności

DB Poleca Hotel Górecznik!

Hotel Górecznik*** trafił na listę produktów i usług polecanych w Dolinie Baryczy! Cieszymy się, że weszliśmy do tego zacnego grona już na początku naszego funkcjonowania. Celem znaku jest wyróżnienie na rynku produktów i usług najlepszych, najbardziej z regionem związanych i najbardziej dla zrównoważonego rozwoju regionu potrzebnych. Znak ma wspierać miejscowych rolników i przedsiębiorców, pomagać w sprzedaży i promocji, pozyskiwaniu nowych klientów. Ma motywować do działania, rozwoju, troski o środowisko i dziedzictwo kulturowe Doliny Baryczy.

W 30 przestronnych pokojach trzygwiazdkowego Hotelu Górecznik stworzono wyjątkowy klimat. Drewniane belki nawiązują do architektury Doliny Baryczy,  a poprzez wysokiej klasy meble nasze pokoje są wygodne i funkcjonalne. System elektronicznych zamków hotelowych umożliwia nowoczesne zarządzanie hotelem, a dla gości jest wygodnym rozwiązaniem, gwarantującym odpowiednie bezpieczeństwo. Nastrojowe oświetlenie pokoi oraz miejsc ogólnodostępnych wprowadza gości w ciepły i kameralny klimat. Klasę hotelu podkreśla także wyjątkowa dbałość o szczegóły takie jak wysoka jakość tkaniny pościelowej oraz tekstylia łazienkowe. Do dyspozycji gości oddajemy Apartament, pokoje standardowe oraz w wersji LUX. 

Pokoje w wersji standard

Pokoje w wersji LUX

Apartament

Hotel Górecznik zlokalizowany jest w gminie Przygodzice, zaledwie 10 minut jazdy samochodem od centrum Ostrowa Wielkopolskiego. Z powodzeniem można go zatem traktować jako doskonałą alternatywę do ostrowskich hoteli. Wypełniamy lukę jeśli chodzi o miejsca noclegowe w gminach Odolanów oraz Mikstat czy Grabów nad Prosną. Z tych miast dojedziesz do nas w mniej niż 25 minut. 

Znak „Dolina Baryczy Poleca” pierwszy raz został przyznany w roku 2008. Powstał z potrzeby mieszkańców regionu Doliny Baryczy – zarówno lokalnych drobnych producentów, przedsiębiorców prowadzących rodzinne firmy usługowe, jak i odbiorców – konsumentów, klientów, turystów. Jego celem jest wyróżnienie na rynku produktów i usług najlepszych, najbardziej z regionem związanych i najbardziej dla zrównoważonego rozwoju regionu potrzebnych. Znak ma wspierać miejscowych rolników i przedsiębiorców, pomagać w sprzedaży i promocji, pozyskiwaniu nowych klientów. Ma motywować do działania, rozwoju, troski o środowisko i dziedzictwo kulturowe Doliny Baryczy. Konsumentom i turystom poszukującym produktów i usług o wysokiej jakości, prawdziwych produktów regionalnych, ma pomagać w dotarciu do najatrakcyjniejszej i najbardziej autentycznej oferty Doliny Baryczy, która swoją siłę i jakość czerpie z  niepospolitej, podziwianej w całym świecie przyrody.

 

 

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2019 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search