Aktualności

Lody za czerwony pasek!

Halo prymusy! Mamy dla Was nie lada gratkę! Przyjedźcie do naszej Karczmy na rodzinny obiad, pochwalcie się świadectwem z czerwonym paskiem za wyniki w nauczaniu za rok szkolny 2017/2018, a my do zamówienia za minimum 100 złotych dodamy lody z Górecznika. Przypominamy, że robimy je sami! Oto szczegóły promocji pn. "Lody za czerwony pasek". 

Zasady promocji "Lody za czerwony pasek". 

To bardzo proste:

1) przyjeżdżasz do Karczmy Górecznik na rodzinny obiad w dniach od 22 czerwca do 24 czerwca (włącznie) 2018 roku;

2) zamawiasz rybkę, naleśnika lub coś innego (MENU dostępne pod tym linkiem ----> https://hotel.gorecznik.pl/aktualnosci/150-karczma-menu.html); 

3) gdy paragon opiewa na kwotę wyższą niż 100 złotych dajemy Ci lody gratis, ale tylko pod warunkiem, że pokażesz nam świadectwo z czerwonym paskiem (szkoła podstawowa, gimnazjum oraz szkoła średnia) za wyniki w nauce za rok szkolny 2017/2018. Twoja rodzina (maksymalnie 5 osób) otrzymuje od nas po dwie gałki lodów z Górecznika. Nie musimy chyba powtarzać, że musi to być albo Twoje świadectwo, albo kogoś z Twojej rodziny, kto będzie jadł rodzinny obiad w naszej Karczmie. 

4) cieszysz się wyjątkowym smakiem ręcznie robionych lodów z Górecznika :) 

Ze względu na RODO informujemy, że .... nie gromadzimy Twoich danych osobowych, ani nie przekazujemy ich osobom trzecim. Przetwarzamy je tylko na potrzeby promocji "Lody za czerwony pasek". Zapytaj obsługę o szczegóły promocji. 

 

 

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2019 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search