Aktualności

Długi sierpniowy weekend

Elektryzujący występ cyrkowego Duetu Sirius, animacje dla dzieci z MartaFit oraz regularne atrakcje i KONKURS - już w środę rozpoczynamy długi sierpniowy weekend. Potrwa on aż do niedzieli.  W jego trakcie ogłaszamy konkurs. Do wygrania będzie rower dziecięcy oraz wejściówki do Parku Przygód. 

Rozpoczynamy 15 sierpnia o godzinie 12:00. Właśnie wtedy otwierają się bramy naszego Parku Przygód i Edukacji. O godzinie 13:00 zaplanowano pierwsze animacje, które przeprowadzi dla Waszych pociech Marta-Fit. Będą zabawy ruchowe, malowanie twarzy oraz zajęcia z balonami. Animatorki będą zabawiać dzieciaki (z przerwami) do godziny 18:00. 

O godzinie 15:00 na scenie w Parku pojawią się cyrkowcy z Duetu Sirius. Ewa i Kazimierz Cherkowie potrafią żonglować wieloma przedmiotami na raz i jak dobrze wiecie robią to nie tylko rękoma. Fantastyczny 45 minutowy pokaz dla całych rodzin, po którym nastąpią warsztaty dla wszystkich. Pani Ewa i Pan Kazimierz zdradzą tajniki posługiwania się hula hop oraz żonglowania. Zapraszamy! 

PLAN DNIA

15.08.2018

12:00 - otwarcie Parku Przygód

13:00 - animacje z Marta-Fit

15:00 - pokaz cyrkowy Duetu Sirius

15:45 - 19:00 - warsztaty cyrkowe z Duetem Sirius

16:00 - 18:00 - animacje z Marta-Fit

Uwaga konkurs! 

Nagrody

- Rower dziecięcy od firmy SpeedBike z Ostrowa Wielkopolskiego (http://www.rowery-ostrow.pl)

- wejściówka do Parku Przygód i Edukacji Górecznik na cały sezon 2019

- 10 pojedynczych wejściówek do Parku w sezonie 2018

Zasady konkursu: 

W konkursie Rodzinnego Parku Przygód i Edukacji Górecznik bierze udział każda opaska zakupiona w kasie Parku Przygód - czyli teoretycznie i praktycznie każde dziecko, które weszło na teren obiektu. W trakcie wyjścia z Parku należy zostawić na opasce swoje dane kontaktowe: 

- na kolorowej stronie "Imię oraz ostatnie 3 ostatnie cyfry telefonu kontaktowego"

- na odwrocie (białej stronie) "Imię i nazwisko oraz numer kontaktowy"

Opaski wędrują do specjalnej urny. Zwiększ swoją szansę na wygraną, przyjdź do Parku też w czwartek 16, piątek 17, sobotę 18 i niedzielę 19 sierpnia. Im więcej opasek, tym większe szanse na wygraną. Komisja konkursowa w składzie Łukasz Kierzek, Bartosz Górski oraz Tomasz Wojciechowski wybiorą zwycięzców w poniedziałek 20 sierpnia. Losowanie, w którym wezmą wszystkie opaski wrzucone do urny zostanie upublicznione. 

Uwaga! Biorąc udział w konkursie zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w postaci imienia i nazwiska Twojego dziecka oraz numeru kontaktowego. Dane przetwarzane będą jedynie do celów konkursu. Administratorem danych osobowych oraz organizatorem konkursu jest Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Antoninie, ul. Wrocławska 7,  63-421 Przygodzice. NIP 622-275-30-22. 

Informacja: 730-744-199 lub This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Zapraszamy do wspólnej zabawy! 

 

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2019 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search