Aktualności

Górecznik drugi w Wielkopolsce!

Górecznik drugim najlepszym obiektem turystyki wiejskiej w Wielkopolsce! Właśnie odebraliśmy nagrodę podczas gali finałowej XII konkursu, która odbyła się w kaliskim teatrze. Nasz Rodzinny Park Przygód i Edukacji zdobył wysoką drugą lokatę w kategorii "Obiekt na terenach wiejskich o charakterze np. terapeutycznym, edukacyjnym, rekreacyjnym, itp. wykorzystujący tradycje i walory wsi".

Współpracujemy z wieloma podmiotami z regionu, a także z Doliny Baryczy. Stworzyliśmy kompleksową ofertę rekreacyjno-edukacyjną. Stawiamy na edukację dzieci i na rekreację całych rodzin, bo wierzymy że zadowolona i wypoczęta rodzina to dobro całego społeczeństwa. Dziękujemy Jury za merytoryczną pracę oraz za docenienie naszej wieloletniej pracy! Gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym. 

Idea konkursu zrodziła się w 2007 roku przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego przy współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu i Wielkopolskim Towarzystwem Agroturystyki i Turystyki Wiejskiej. Konkurs ma za zadanie wyłonić co roku najlepsze obiekty turystyki wiejskiej w Wielkopolsce. Ponadto laureaci i obiekty wyróżnione w konkursie będą objęte działaniami promocyjnymi – znajdą się m. in. w katalogu bezpłatnym, który będzie dostępny w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

Lista najciekawszych i najlepszych obiektów do zobaczenia na stronie: http://wielkopolska.travel/category/agroturystyka/

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2019 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search