Aktualności

Niedziela z produktem regionalnym

Cenimy sobie współpracę z dostawcami fantastycznych produktów z Doliny Baryczy - szczególnie tych z certyfikatem Dolina Baryczy Poleca. Na co dzień możecie je spotkać na półkach naszego stoiska regionalnego w Karczmie. Chcemy Wam pokazać kolejne doskonałe wytwory pracy ludzkich rąk, dlatego zapraszamy Was w najbliższą niedzielę 3 lutego na event pod nazwą "Niedziela z produktem regionalnym" w naszym lokalu.

Za tymi produktami nie stoją żadne światowe koncerny. Zobaczcie jakie wyśmienite rzeczy tworzą ludzie z krwi i kości, których będziecie mogli osobiście poznać. Przy okazji przypomną Wam się smaki z ubiegłorocznych Dni Karpia w Dolinie Baryczy.

3 lutego 2019 roku od godziny 12:00 do 16:00 zapraszamy Was do Karczmy Górecznik, do stoiska regionalnego na spotkanie z producentami:

- Gospodarstwo Pasieczne GUCIO Donata, Artur Kowalscy (Sośnie)
- Oleje z Doliny - oleje zimnotłoczone (Twardogóra)
- Gospodarstwo Sadownicze Elwira Gracz (Krośnice)

Będzie można spróbować produktów sygnowanych certyfikatem Dolina Baryczy Poleca oraz kupić zapasy do domu.

"Niedziela z produktem regionalnym" to doskonała okazja do zapoznania się z bogatą ofertą naszego stoiska regionalnego. Przekonajcie się dlaczego zamiast popularnego soku warto do obiadu wziąć przepyszny sok od Sadownictwo & Tłocznia Pochodyła. Poznajcie wyjątkowy smak naszego Piwa Górecznikowego warzonego dla nas specjalnie w Piotrkowie Trybunalskim w Jan Olbracht Browar Rzemieślniczy. Posmakujcie serów Hellimpol spod Grabowa nad Prosną, doskonałych wędlin od firmy Wiorek - Smaki Tradycji z Ostrzeszowa.

Zapraszamy!

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2019 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search