Aktualności

Hotel w Ostrowie Wielkopolskim

Bliskość centrum miasta sprawia, że możemy śmiało zaliczać się do kategorii: trzygwiazdkowy hotel w Ostrowie Wielkopolskim. Od samego serca Ostrowa dzieli nas zaledwie 10 kilometrów. Oferujemy noclegi w trzygwiazdkowym standardzie oraz przepięknej lokalizacji. 

Znajdujemy się w przepięknej gminie Przygodzice, na obrzeżach Parku Krajobrazowego "Dolina Baryczy", ale jednocześnie bardzo blisko centrum miasta. Właśnie dlatego często mówimy o sobie: hotel w Ostrowie Wielkopolskim. W większych miastach odległość 10 kilometrów do centrum to wręcz doskonała lokalizacja. W naszym przypadku nie dość, że jesteśmy blisko ścisłego centrum, ale także blisko natury Doliny Baryczy. Hotel Górecznik*** to integralna część kompleksu Górecznik, który znajduje się zaledwie 2 kilometry od węzła Strugi w ramach drogi S-11 w ciągu Obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego. Znajdujemy się przy dawnej drodze krajowej numer "11" vis-a-vis stacji kolejowej "Przygodzice. 

 

Hotel w Ostrowie Wielkopolskim. Jaki powinien być? Przede wszystkim komfortowy, a to zapewnia Hotel Górecznik***. W 30 przestronnych pokojach trzygwiazdkowego obiektu stworzono wyjątkowy klimat. Drewniane belki nawiązują stylem do architektury Doliny Baryczy,  a poprzez wysokiej klasy meble nasze pokoje są wygodne i funkcjonalne. System elektronicznych zamków hotelowych umożliwia nowoczesne zarządzanie hotelem, a dla gości jest wygodnym rozwiązaniem, gwarantującym odpowiednie bezpieczeństwo. Nastrojowe oświetlenie pokoi oraz miejsc ogólnodostępnych wprowadza gości w ciepły i kameralny klimat. Klasę hotelu podkreśla także wyjątkowa dbałość o szczegóły takie jak wysoka jakość tkaniny pościelowej oraz tekstylia łazienkowe. Do dyspozycji gości oddajemy Apartament, pokoje standardowe oraz w wersji LUX. 

 

W ramach kompleksu rekreacyjno-wypoczynkowego Górecznik można wyróżnić:

  • Karczma&Hotel*** Górecznik
  • Rodzinny Park Przygód Górecznik z zagrodą ze zwierzętami, ścieżkami edukacyjnymi oraz strefą rozrywki dla dzieci
  • Centrum Warsztatowo-Szkoleniowe

Zapraszamy do rezerwowania noclegu.

Gwarantujemy najniższą cenę w trakcie rezerwacji bezpośredniej: 575 311 322 lub This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2019 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search