Aktualności

W żółtej strefie

COVID-19 się nieco "rozhulał". W powiecie ostrowskim, w którym się znajdujemy, niestety zbyt mocno. Właśnie trafiamy na mapę zaktualizowaną przez Ministerstwo Zdrowia z żółtą etykietką. Oznacza to, że dotyczą nas dodatkowe obostrzenia związane z przestrzeganiem zasad higieny oraz zachowaniem dystansu społecznego. 

SALA BANKIETOWA: Wesele w naszej sali bankietowej może być zorganizowane do maksymalnie 100 osób. Podczas wesela nie ma obowiązku noszenia maseczek i rękawiczek. Młoda Para nie ma też obowiązku tworzenia listy Gości, ale dla własnego bezpieczeństwa rekomendujemy, aby nosić maseczki tam, gdzie to jest możliwe i stworzyć listę osób uczestniczących w imprezie. 

KARCZMA: Tutaj nic się nie zmienia, ponieważ na sali w Karczmie od początku odmrożenia naszego obiektu jest zachowana zasada 1 osoba na 4 metry kwadratowe. Przypominamy o konieczności noszenia maseczek po wejściu do obiektu - także na drewnianych tarasach oraz dezynfekcji rąk i zachowaniu dystansu społecznego.Gdy zasiądziecie już wygodnie przy stoliku, maseczki możecie zdjąć. 

PARK PRZYGÓD: 1 osoba na 10 metrów kwadratowych + dezynfekcja rąk w miejscach do tego wyznaczonych. 

To nie jest nasz wymysł! To jest nasza wspólna sprawa! Trzymajcie się w zdrowiu. 

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2019 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search