Aktualności

Konkurs na kolorowym szlaku

Odkrywaj Dolinę Baryczy, zbieraj pieczątki i wygrywaj nagrody. Górecznik jako jeden z punktów na mapie ciekawego projektu pod nazwą Kolorowy Szlak Karpia zaprasza do udziału w konkursie. 

Dla kogo jest ten konkurs? 

Przede wszystkim dla miłośników indywidualnych i grupowych wycieczek, którzy lubią zwiedzać dany obszar kompleksowo. 

Co to takiego Kolorowy Szlak Karpia?

To wyjątkowy pomysł na oznaczenie 30 wyjątkowych miejsc w Dolinie Baryczy pięknymi figurkami ręcznie malowanych karpi. W gminie Przygodzice, w której znajduje się Górecznik znajdziecie aż 4 figurki kolorowego karpia:

Jak skorzystać z Kolorowego Szlaku Karpia?

Najlepiej zrobisz to przy użyciu fizycznej mapki, którą znajdziesz w dowolnym punkcie oznaczonym Kolorowym Karpiem. Podczas wizyty w danym punkcie zapytaj obsługę o pieczątkę. Przyłóż pieczątkę w odpowiednim miejscu. Postępuj tak samo w przypadku innych punktów na Kolorowym Szlaku Karpia. 

Nie masz mapki? Pobierz ją z tego linku: https://dnikarpia.barycz.pl/files/?id_plik=176&lang_id=1, następnie znajdź wybrany punkt na mapie, odwiedź go, poproś o mapkę i o pieczątkę. 

Nie zapomnij o fotce!

Będąc pod kolorowym karpiem nie zapomnij nie tylko o pieczątce, ale także o fotografii spod figurki. Pieczątka oraz fotka da Ci szansę na wygranie atrakcyjnych nagród w konkursie.

Weź udział w konkursie Dni Karpia czyli za karpiem po DOLINIE BARYCZY

Weź udział w konkursie, ZBIERAJ pieczątki i WYGRAJ atrakcyjne nagrody!

  1. ODBIERZ kupon - MAPKĘ z Kolorowym Szlakiem Karpia w Dolinie Baryczy. Mapki dostępne w miejscach na szlaku oraz do pobrania na stronie www.dnikarpia.barycz.pl
  2. WYRUSZ na wyprawę kolorowym szlakiem karpia.
  3. ZBIERAJ pieczątki w miejscach oznaczonych na mapkach.
  4. ZBIERZ minimum 20 pieczątek z różnych miejsc na szlaku i zrób 20 zdjęć z figurą kolorowego karpia (na zdjęciach musi znajdować się ta sama osoba).
  5. WYPEŁNIJ na mapce swoje dane do kontaktu - ZRÓB zdjęcie lub skan i wyślij na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. w terminie 01.09.2020 – 10.11.2020.
  6. Każdy z prawidłowo przesłanych maili bierze udział w losowaniu nagród. W puli nagród: gadżety Dni Karpia, zaproszenia na wydarzenia typu nocleg, poczęstunek, atrakcyjne gry edukacyjne, publikacje, gadżety z Doliny Baryczy.

REGULAMIN KONKURSU jest dostępny pod tym linkiem: https://dnikarpia.barycz.pl/files/?id_plik=186&lang_id=1

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2019 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search