Aktualności

Doposażyliśmy OSP Przygodzice

Gdy druhowie z OSP Przygodzice poprosili w sieci o pomoc w doposażeniu ich nowego superwozu Scania P450 XT od razu wiedzieliśmy, że nawet pomimo ciężkiego sezonu wesprzemy ich. Ochotnicy zawsze są gotowi, aby nieść pomoc dlatego ufundowaliśmy kilka potrzebnych gadżetów, które już od dziś będą służyć lokalnej społeczności. My też mamy jedno małe marzenie: że nigdy nie zostaną one użyte i zawsze pozostaną nowiutkie. 

1 x kurtyna wodna 52 z regulacją

2 x prądownica PW 52/R prosta

2 x tłumica gumowa ze stylem teleskopowym

1 x rozdzielacz kulowy

2 x węże do motopompy 

Serdecznie dziękujemy OSP Przygodzice za dobrą pracę na rzecz poprawy bezpieczeństwa w naszej gminie. Jednocześnie zachęcamy do podzielenia się każdą złotówką na rzecz naszej jednostki OSP. Listę rzeczy, które można jeszcze dokupić znajdziecie pod tym linkiem na portalu www.gmianprzygodzice.infohttps://www.gminaprzygodzice.info/2020/09/apel-o-pomoc-w-doposazeniu-osp.html

 

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2019 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search