Aktualności

Niedziela z produktem regionalnym vol. 4

Uwaga! Wydarzenie zostało odwołane!

Uwaga! Wydarzenie zostało odwołane!

Zapraszamy na 4. edycję spotkania z produktem regionalnym. Mieliśmy się spotkać 15 marca, ale nasze plany pokrzyżowała pandemia, więc spotykamy się 11 października w naszej Karczmie Górecznik. Razem z nami spotkają się wyśmienity smak, unikatowa receptura oraz serce do wytwarzania doskonałych lokalnych pyszności. Czwarta edycja kręcić się będzie wokół odporności organizmu, w końcu jesień i zima za pasem. Poznajcie doskonałe produkty sygnowane prestiżowym znakiem Dolina Baryczy Poleca. 

W tym roku będziemy prezentowali nie tylko produkty, ale także usługi. Będą z nami muzycy z Kapeli Boćki oraz tancerze z Zespołu Pieśni i Tańca Przygodzice. W ten sposób Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach prezentuje swoją najnowszą ofertę kulturalną, która stara się o uzyskanie znaku Dolina Baryczy Poleca tworząc jednocześnie precedens w historii certyfikatu. 

Wystawcy

1. Soki naturalne- Tłocznia Pochodyła - bogactwo witamin zaklętych w pysznych słoiczkach;

2. Miody z Gospodarstwa Pasiecznego "Gucio" z Sośni

3. M.Sznajder Kiszone warzywa z Doliny Baryczy - bogactwo witamin oraz bakterii potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania jelit zaklętych w kiszonych warzywach;

Wstęp

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 

Jesteś producentem z Doliny Baryczy? Chcesz się wystawić? Zadzwoń do nas i zapytaj o możliwości: 730 744 199 lub napisz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2019 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search