Aktualności

Ach co to było za przyjęcie!

Mamy świadomość, że mury naszej Karczmy są świadkami najważniejszych chwil w życiu naszych Gości, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby spełnić wymagania osób, które nam zaufały. Zapraszamy do lektury podziękowań, które w naszą stronę kierują nasi Klienci korzystający z sali bankietowo-konferencyjnej. 

 

  

"Dziękujemy za cudowną atmosferę wesela, profesjonalną obsługę i wyśmienite jedzenie. Zarówno organizacja jak i menu przerosło nasze oczekiwania. Nie można wybrać lepszego miejsca na wesele. Pozdrawiamy i do zobaczenia już wkrótce

Agnieszka & Przemysław


 

"Pełen profesjonalizm! Mieliśmy przyjemność organizować wesele na ponad 150 osób. Doradztwo na najwyższym poziomie, od razu ustaliliśmy sprawy o których byśmy zapewne nawet nie pomyśleli i umknęłyby naszej uwadze. Wspaniałe świeże jedzenie (kaczka, żeberka BBQ, soczysty udziec, pieczone włoskie ryby dorady - MISTRZOSTWO!!!). Niezawodna obsługa, nie trzeba było nic mówić, od razu wiedzieli co robić (np. przy pomocy w odbiorze prezentów od gości itp.) Przepiękna sala, dekoracja wiejskiego i słodkiego stołu, owoców. Wszyscy goście byli pod ogromnym wrażeniem całego wesela jak i noclegu w hotelu wraz z pysznym śniadaniem. Widok na staw z balkonów hotelowych najpiękniejszy (zdjęcia tego nie oddają). Serdecznie dziękujemy i wszystkim polecamy!! Na pewno zgłosimy się jeszcze z nie jedną imprezą :)"

Monika i Adam


 

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2019 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search