Wesele Twoich marzeń jest bliżej niż myślisz - na Góreczniku. Zaproście najbliższe Wam osoby do wyjątkowego miejsca, gdzie dobry smak miesza się z elegancją. Kuchnia pod batutą Romana Wegnerowicza, szefa nagradzanego m.in. tytułem Mistrz Karpia, zagra tak, jak sobie tego życzycie. Słyniemy z typowo polskich potraw, ale nie boimy się wyzwań. Oferujemy przede wszystkim bogactwo ryb, z których słyniemy. Zadzwoń i umów się na spotkanie. Stwórz własne menu i zorganizuj najważniejsze przyjęcie swojego życia. Ustal szczegóły, a o resztę nie będziesz się musiał martwić. Tak samo jak o sen gości weselnych, którzy mogą przenocować w naszym hotelu. W swojej ofercie mamy 30 pokoi, w których odpoczynek znajdzie około 60 osób. 
 
 
Wychodzimy z założenia, że to Wy najlepiej wiecie jak powinno wyglądać Wasze wesele - w końcu to najważniejszy dzień w Waszym życiu. Dajcie się ponieść fantazji, a jeśli nie macie pomysłu - nie martwcie się. Razem z naszymi partnerami znajdziemy dla Was najbardziej atrakcyjne rozwiązanie. 
 

Wesela naszych Klientów

Zapraszamy do intymnego świata naszych Klientów, którzy stworzyli niepowtarzalny klimat swoich przyjęć i postanowili się podzielić z Wami szczegółami. Może to będzie dla Was inspiracja? 

 

 

Zapisz się do newslettera a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2019 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search